HAZIR KEKTEN PASTA YAPMIYORUZ!

Acaba yanlış siteye mi girdim, ne keki, ne pastası, bana web site lazım diyen hanımefendi ve beyefendilere yanlış duymadıklarını, sadece teşbihte hata olmaz deyip örneklememizi hoş görmenizi dileriz...

Marketten alınan hazır kekten yapılan pasta ile tüm malzemeleriyle sıfır noktasından (un’dan) yapılmaya başlanılan pastanın aynı olmayacağı aşikardır. Web site tasarımlarında da hazır şablonlarla yapılan web site ile tasarımı ve yazılımı sıfırdan yapılan web site arasında da çok ciddi farklar vardır. Hazır kekler katkı maddelidir, kanser yapar :)

Web tasarım yaptırmak için buradasınızdır umarım. Eğer google’a hazır kekten pasta yazıp da bu sayfaya geldiyseniz, hemen çıkmadan önce google’da aranılıp bulunmak isteyen firması olan arkadaşlarınıza bizi önerebilirsiniz. Onlara şöyle deyin: “Google’a hazır kekten pasta yazdım, web tasarım sitesinde buldum kendimi; o zaman bu adamlar hangi kelimelerde organik olarak google’da üst sıralara çıkmak istiyorsan seni de çıkarırlar.” Yalan değil, o iş bizim.

Şirketinize özgün kurumsal profesyonel bir web sayfa tasarımı, kodlarını yan yana alt alta yazarak sıfırdan oluşturduğumuz web yazılımı, yazılarını bir yere bakmadan yazdığımız SEO içerik yazıları kendi bünyemizde yapılmaktadır. Tasarım ve kodlamasıyla iyi bir web siteye sahip olmanız, iyi bir arabaya sahip olmanızdan çok daha iyidir. Çünkü bu web site size en iyi arabayı bile aldırır.

Kodlaması doğru yapılmamış yazılıma sahip bir web site bir çok açıdan sorun oluşturmaktadır. Web siteniz yavaş çalışır, müşteriler hızlıca sitenizi terkeder. Site yavaş çalıştığı için Google Algoritmaları sitenizi yukarı çıkartmaz.

Gelin şirketiniz için en uygun pastayı çikolatalı, muzlu, frambuazlı olarak yapalım. Yalnız küçük bir hatırlatma yapmakta fayda var: Mahallenin çıkmaz sokağındaki pastaneden alacağınız pastanın mükemmel olmayacağını; ve şehrin en iyi pastacısından alacağınız pastanın da çok ucuz olmayacağını söylemeye gerek olmasa da yazmak da fayda var :)

KURUMSAL WEB TASARIM
Farklı, kaliteli ve yeni trend web tasarım projeleri ile Aktif Dizayn müşterilerine sınırsız hizmetler sunmaya devam ediyor.
E-TİCARET WEB SİTESİ
İnternet üzerinden e-ticaret web siteleri ile satışını artırmak isteyen müşterilerimize özel sanal mağaza tasarımları hizmeti vermekteyiz.
GOOGLE ADWORDS
Türkiye' de ve Dünya' da en çok tercih edilen arama motoru olan Google' da Google Adwords kullanarak kullanıcıların size daha hızlı ulaşmasını sağlamak artık daha kolay.
MASAÜSTÜ & WEB YAZILIM
Aktif Dizayn müşteri ihyaçlarına uygun ve isteğe özel istenen web yazılım projelerini büyük bir titizlik ve kalite ile uygulamaktadır.
ÖZELLİKLER Yaratıcılık ve teknolojiyi kullanarak markanız için dijital çözümler üretiyoruz
İhtiyaca Yönelik
Projeniz için, hedef kitlenizin ihtiyaç ve duyarlılıklarını yansıtan, hedeflerinize ulaşmanıza odaklanan çalışmalar yapıyoruz.
Güncel
Günümüz dinamik pazarında, markanıızın en güncel teknolojiye erişiyor olmasına önem veriyor, geliştirdiğimiz projelerde güncel teknolojileri kullanmaya önem veriyoruz.
Hedefe Yönelik
Hizmetlerimizi hedef kitlenize yönelik sunuyor, onları doğru anlamanızı sağlayacak testler yapıyor ve bu testleri tecrübelerimiz ile bir araya getiriyoruz.
Planlı
Aldığımız brief 'ler doğrultusudna, anlizler, wireframe ve kanıtlanmış stratejiler ile projenizi planlıyoruz.
Özel
Tüm hizmetlerimizi ve tüm projelerimizi AKTİFDİZAYN bünyesinde, markanıza özel olarak tasarlıyor ve geliştiriyoruz.
Doğru Çözüm
Projelerimizde uyguladığımız süreçlerimize tecrübelerimizi katarak size doğru çözümü sunuyoruz.
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi
2.Ada A Blok No:102
Başakşehir / İstanbul
Tel : 0212 671 76 58
Tel : 0212 671 76 59
Fax : 0212 671 63 71
aktif@aktifdizayn.com
Web Site Tasarımı
E-Ticaret Web Site
Sosyal Medya
Seo Optimazasyonu
Responsive Web Site
Web Site İçerik Editörü
Web Site Tasarım Firmaları
Web Site Yönetim Paneli
E-Ticaret Paketleri
Sosyal Medya Yönetimi
Facebook Reklamları
Google Adwords Reklamları