Sosyal Medya Hizmetleri

INSTAGRAM / FACEBOOK / YOUTUBE

HESAP & REKLAM YÖNETİMİ

Yeni nesil pazarlama metotlarından biri de sosyal medya pazarlamasıdır. Sosyal Medya Pazarlamasında öne çıkan mecralar: Instagram, Facebook, Youtube’dur. Birçok mecra daha olmasına rağmen marka/ürün pazarlaması bu üç mecrada yoğunlaşmaktadır. Her kitlenin yoğun olarak kullandığı sosyal mecra farklılık gösterir. Kimileri Facebook’u yoğun kullanırken kimileri Instagramı kullanır.

Neden Sosyal Medya?
Çünkü zaman çok hızlı akıp gidiyor. Teknoloji çağında her şey çok hızlı gelişiyor. Siz de hızlı olmazsanız rakiplerinizin gerisinde kalmanız söz konusu olabilir. Hız ne demek? Hız; ürün, hizmet, kampanya ve duyurularınızın aynı anda binlerce kişiye duyurulması demektir. Bu da şuan sosyal medya tarafından yapılabilmektedir. Ürünlerinizin fotoğraflarını çekiyoruz, yazılarıyla etiketleriyle sosyal mecralarda paylaşıp müşteri portföyünüzün genişlemesini sağlıyoruz.

Instagram/Facebook reklam yönetimini en doğru şekilde planlıyoruz. İstatiksel verilerin kaydedildiği pixel kodlarınızı oluşturuyoruz. Hedef kitle analizi yapıyoruz. Reklam görsellerini ve içeriklerini hazırlıyoruz. Planlanan günlük/aylık bütçe ile reklamı başlatıp analiz ve raporlarla gerektiğinde reklamları revize ediyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi 7/24 hedef kitlenize tanıtıyoruz.

Sosyal Medya Hizmetini nasıl veriyoruz:
Çayınız taze ve demli ise biz geliyoruz, değilse siz geliyorsunuz? Hangi mecralarda neler yapılması gerektiğini konuşup, notlarımızı alıyoruz. Birkaç gün sonra teklifimizi sunuyoruz. Dilerseniz görsel ve video içerikle beraber sosyal medya reklamlarınızı da yönetiyoruz. Aylık / yıllık anlaşmalar yaparak şirket hesaplarınızı bambaşka bir boyuta taşıyoruz.

Referanslarımızdan Bazıları:
Ürünlerinizin profesyonel fotoğraf ve videolarını çektirip kurumsal bir konseptte instagram ve facebookta yayınlanmasını istiyorsanız, yeni müşteriye ihtiyacınız varsa, markanızın bilinirliğini ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız, yeni nesil pazarlama metotlarını konuşmak için gelin tanışalım…
Sosyal Medya Yönetimi Alışılmışın dışında Sosyal Medya'yı Sosyal, Etkin ve Verimli bir şekilde kullanıyoruz
Facebook Reklamları Sadece potansiyel müşterilerinize ulaşmakla kalmıyor, Etkileşimli bir takipçi kitlesi sağlıyoruz.
Twitter Reklamları Twitter Reklamları ile hedef kitlenize ulaşıyor, bilinirliğinizi ve takipçi sayınızı arttırıyoruz.
Youtube Reklamları Youtube reklamları ile işinizi büyütüyor, yeni müşteriler kazanmanızı sağlıyoruz.
Instagram Reklamları Artık herkes Akıllı Telefon sahibi. Bu yüzden Instagram reklamları markanız için büyük önem taşıyor.
LinkedIn Reklamları Profesyonellerin iş ağı olan Linkedin'deki reklam fırsatları ile B2B ve B2C olarak pek çok fırsat bulunuyor.
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi
2.Ada A Blok No:102
Başakşehir / İstanbul
Tel : 0212 671 76 58
Tel : 0212 671 76 59
Fax : 0212 671 63 71
aktif@aktifdizayn.com
Web Site Tasarımı
E-Ticaret Web Site
Sosyal Medya
Seo Optimazasyonu
Responsive Web Site
Web Site İçerik Editörü
Web Site Tasarım Firmaları
Web Site Yönetim Paneli
E-Ticaret Paketleri
Sosyal Medya Yönetimi
Facebook Reklamları
Google Adwords Reklamları